The Blackout – Avanpost
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4 Görüntülenme

The Blackout – Avanpost

The Blackout - Avanpost filmi yapımı olup tarihinde sinemalarda yayınlanmaya başlamıştır. Filmin başrol oyuncuları gibi isimler olurken filmin girdiği kategoriler şunlardır: Bilim Kurgu,Aksiyon


The Blackout - Avanpost full film izle sayfasının detay bilgileri filmin alt kısmında verilmiştir. Dilerseniz film detaylarını okuyabilir, dilerseniz The Blackout - Avanpost hd film izle sayfamızdan filmi izleyebilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Herhangi anormal bir durumu yaşanmamasına rağmen dünyanın iletişiminin kesilmesini konu alan Avanpost filmi diğer adıyla The Blackout 2019'da Rus yapımı aksiyon filmi olarak gösterim yapmıştır. Astroit düşmesi ya da nükleer saldırı gibi bir ibarenin olmamasına rağmen dünyanın neredeyse tamamına yakın bölümünde elektrik ve iletişim kanalları kapanmıştır.

  The Blackout izle


  Avanpost izle, Avrupa'nın ufak bir bölgesi olarak geçen doğu bölümü haricinde tüm yerleşkelerde enerji akışı durmuş durumdadır. Konuyla ilgili araştırma için askeri birlikler harekete geçtiklerinde yollarda cesetler olduğunu farkederler. Hastanelere girdiklerinde ve araçların içlerine baktıklarında bir çok insanın hayatını kaybettiğini anlamışlardır. Yeryüzünde bulunan yaşamın yok olmasına sebep olan şeyin varlığını tespit edememektedirler. Egor Baranov'un yönetmenliğini yaptığı Avanpost'un senaryosunu Ilya Kulikov yazmıştır. Avanpost oyuncu kadrosu Konstantin Lavronenko, Svetlana Ivanova ve Aleksey Chadov'dan oluşmaktadır.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?