Küçük Joe – Little Joe 2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 2 Görüntülenme

Küçük Joe – Little Joe 2019

Küçük Joe – Little Joe 2019 filmi 2019 yapımı olup 2019-12-06 tarihinde sinemalarda yayınlanmaya başlamıştır. Filmin başrol oyuncuları Emily Beecham, Ben Whishaw, Kerry Fox, Kit Connor gibi isimler olurken filmin girdiği kategoriler şunlardır: Bilim Kurgu


Küçük Joe – Little Joe 2019 full film izle sayfasının detay bilgileri filmin alt kısmında verilmiştir. Dilerseniz film detaylarını okuyabilir, dilerseniz Küçük Joe – Little Joe 2019 hd film izle sayfamızdan filmi izleyebilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kalıtsal çalışmalar ertesi keşfedilen tek çiçeğin sevinç verdiğinin bulunmasını sorun alan Ufak Joe filmi 2019'da Little Joe isimiyle vizyon yapmış bilim kompu yapımı oldu. Kırmızı renkte olan bu bitkinin çevreye yaydığı anit depresan gibi tek madde ile kişiler neşeli olmaktadır. Ama bunun getirdiği yan tesirleri ilk zaman pek umursamamaları başlarına iş açacaktır. Mani olamadıkları tek hal alan bu bitkinin ismi Ufak Joe olarak kabul edilmiştir.
  Ufak Joe Alaka et, bekar tek anne olan Alice yeni çeşitler ilerletmek yerine kalifiye tek şirkette gayret gösteren kıdemli nebat yetiştiricisidir. Görüntü ve yöntem manada sefer güzel görünen tek çiçek tasarlamıştır. Şayet en uygun sıcaklıkta ve derli toplu şekilde beslenildiği taktirde sahibini neşeli eden tek hormon salgılamaktadır. Şirket siyaseti gereği Alice ufak erkek çocuğunun ismi olan Joe adını bu bitkiye vermiştir. Ama çiçek büyümeye başladıkça o kadar suçsuz tek çiçek olup olmadığın anlamaları sefer zamanlarını almayacaktır. Jessica Hausner'ın yönetmekte olduğu Little Joe'nun senaryosu Géraldine Bajard ve Jessica Hausner doğrulusunda yazıldı. Emily Beecham, Ben Whishaw ve Kerry Fox'un oynadığı Ufak Joe'yu 1080p izleyebileceksiniz. Ufak Joe 2019 Full HD izleyenlere değişik bilim kompu senaryosuna sahip eğlenceli tek film dilemekteyiz.

  Diğer Adları:

  Little Joe

  Senaryo:

  Géraldine Bajard, Jessica Hausner

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?