Hitler ‘i ve Sonra Koca Ayak ‘ı Öldüren Adam
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7 Görüntülenme

Hitler ‘i ve Sonra Koca Ayak ‘ı Öldüren Adam

Hitler 'i ve Sonra Koca Ayak 'ı Öldüren Adam filmi yapımı olup tarihinde sinemalarda yayınlanmaya başlamıştır. Filmin başrol oyuncuları gibi isimler olurken filmin girdiği kategoriler şunlardır: Bilim Kurgu


Hitler 'i ve Sonra Koca Ayak 'ı Öldüren Adam full film izle sayfasının detay bilgileri filmin alt kısmında verilmiştir. Dilerseniz film detaylarını okuyabilir, dilerseniz Hitler 'i ve Sonra Koca Ayak 'ı Öldüren Adam hd film izle sayfamızdan filmi izleyebilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Başarılı bir Amerik askeri olan Cavlin Barr'in suikast onrası koca ayak operasyonunu anlatan Hitler'i ve Sonra Koca Ayak'ı Öldüren Adam filmi 2018 senesinde orijinal ismi The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot olarak gösterim yapan macera ve savaş filmi oldu. 2. dünya savaşında büyük işler başarmış olan Cavlin Barr efsane olarak bir çok kişi tarafından kabul edilmiştir. İlk olarak Hitler'e düzenlemiş olduğu suikastin ardından aldığı yeni göre Koca Ayak'ın peşine takılmak olur.

  Hitler'i ve Sonra Koca Ayak'ı Öldüren Adam izle, New England taraflarında aslında güzel ve son derece huzur verici bir hayat sürdürmekte olan bir askerin hükümetin onunla temasa geçmesi sonrası yeni görevini alır. Özellikle FBI'ın onun bu iş için çalışmakta kararlı olması görevi kabulünde etkili olur. Koca Ayak olarak bilinen canavarın avlanması için yeni bir ekip kurulmuştur ve başına Cavlin Barr'ın geçmesi istemektedirler. Bu canavarın Kanada civarlarında ormanlık bir alan için olduğunu düşünmektedirler. Ayrıca taşıdığı veba virüsü ile büyük bir tehlike arz etmektedir. Robert D. Krzykowski'ın yönettiği ve senaryosunu yazdığı Hitler'i ve Sonra Koca Ayak'ı Öldüren Adam filminin oyuncuları arasında Sam Elliott, Aidan Turner ve Caitlin FitzGerald'ı görmekteyiz. Hitler'i ve Sonra Koca Ayak'ı Öldüren Adam 2018 izleyeceklere macera dolu bir savaş seyri dileriz.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?